Prijs
Bestemming(en):
Trouwen op het verbluffende Kreta kan een prachtige en romantische ervaring zijn, gezien de adembenemende natuurlijke schoonheid van het eiland.
Villa Atalandia biedt niet enkel slaapcomfort tot 12 à 14 personen, er is ook een modulaire fitnessruimte, omgeven door een prachtig tuincomplex met amfitheater, overdekte BBQ, masterzwembad & relaxbaden. Villa Atalandia werd zo geconcipieerd dat u de ganse dag in het licht baadt. Zowel vanuit de overvloedige en overdekte terrassen, als vanuit de ruime salons, kamers en keukens.
De eventuele vermelde prijzen en data zijn geldig op het moment van publicatie, maar kunnen wijzigen. Contacteer ons voor het meest actuele aanbod. We staan klaar om je te helpen!
Prijs
Meer weten?